Ierasts, ka maija mēnesī visi godina māmiņas viņu īpašajā dienā. 2015.gadā mēs nolēmām rīkoties nedaudz savadāk un tā vietā, lai visi sanāktu bērnudārza telpās uz ierasto Māmiņdienas priekšnesumu vakaru, izvēlējāmies doties svaigā gaisā pie jūras un kārtīgi izkustēties kopīgā Ģimeņu sporta spēļu dienā, godinot ne tikai māmiņas, bet ģimenes kopā būšanu. Šis pasākums nu mums kļuvis par tradīciju, jo jau trešo gadu pēc kārtas sportojam ģimeņu lokā. 

 

Neliels atskats uz vienu no mūsu sporta dienām! 

Tā bija lieliska, saulaina un silta pavasara diena Lilastes pludmalē. Sākām kā sporta spēlēm pienākas - ar atklāšanu. Visi, gan lieli, gan mazi, svinīgi zvērējām, ka palīdzēsim viens otram uzmundrināt un atbalstīt, ka lieliski pavadīsim laiku un izbaudīsim šo dienu, neatkarīgi no tā, vai būsim pirmie, otrie vai trešie. Pēc atklāšanas ceremonijas sadalījāmies komandās un saņēmām pirmo darba uzdevumu - izveidot komandas logo un izdomāt nosaukumu. Tā nu mums bija Zilais ūdens spēks, Dzeltenie minjoni un Zaļais tomāts. Bērni no jūras un kāpām salasīja zariņus, lapiņas, gliemežvākus un izveidoja lieliskus logo turpat pludmales smiltīs. 

Komandu logo izveide

Mūsu sporta Ilze bija sagatavojusi četras sporta stafetes, kurās piedalīties varēja jebkura vecuma dalībnieks, un tā arī bija, cits četrgadnieks skrēja viens pats, cits ar mammu un tēti, cits ar mazajām māsām un brāļiem. Kā pirmo izpildījām Šķēršļu joslu. Tāpat kārtīgi izsportojāmies un reizē arī atpūtāmies Smilšu kūku stafetē, Ūdens stafetē un Lidojumā ar gaisa balonu. 

  

Piekusušākie devās sakārtot kopīgās pusdienošanas vietu, savukārt pārējie vēl piedalījās individuālajās disciplīnās ūdens balonu mešanā un tāllēkšanā no vietas. 

 

Pēc draudzīgas līdzpaņemtā (un iepriekš izlozētā) cienastiņa notiesāšanas neizpalika arī apbalvošanas ceremonija, kurā bērni un viņu ģimenes saņēma medaļas un nopelnītos diplomus. 

  

 

Tā, lūk mums gāja mūsu pirmajās Ģimeņu sporta spēlēs! 

 

 

Foto: Imants Strangots